Vždy správná řešení!

Klientský servis zahrnuje analýzu trhu a konkurence, tvorbu komunikační strategie, konceptu a idejí, komplexní produkci na klíč, mediamix, výrobu, kontrolu a vyhodnocení.

Jsme tu pro naše klienty, pro úspěch v jejich podnikání. Proto jsme nejen kreativní, ale především efektivní při plnění jejich cílů: krátkodobých, jako uvedení nového produktu, rychlé zvýšení prodeje, i dlouhodobých, jako budování image. Jsme partnery nejen v oblasti komunikace, ale i ve správném nastavení marketingu produktů, kde pracujeme se zákaznickými insighty, segmentací, targetingem a positioningem.

Při práci používáme zdravý rozum, využíváme svých znalostí v oboru, zkušeností z praxe a nástrojů, které nám pomáhají společně s klientem komunikaci správně nastavit. Naším základním nástrojem je Brand wheel.

Aliance lékáren sdružených pod značkou Pilulka.cz s námi v měsících listopad a prosinec zrealizovala rozsáhnou OOH kampaň.
Pro PLANEO elektro jsme připravili kampaň na UHD TV technologii značky LG – TV sponzoring, print, online, rádio a POS...
Účetnictví každé čtvrté firmy v ČR je vedeno v programech Ježek software. Nová kampaň z naší dílny úspěšně posiluje pozici...