15.12.2014
Copharm s billboardovou kampaní
Aliance lékáren sdružených pod značkou Pilulka.cz s námi v měsících listopad a prosinec zrealizovala rozsáhnou OOH kampaň.
01.12.2014
Ultra HD Vánoce v PLANEO elektro
Pro PLANEO elektro jsme připravili kampaň na UHD TV technologii značky LG – TV sponzoring, print, online, rádio a POS materiály.
12.11.2014
Ježek Software spouští kampaň
Účetnictví každé čtvrté firmy v ČR je vedeno v programech Ježek software. Nová kampaň z naší dílny úspěšně posiluje pozici firmy u stávajících zákazníků a oslovuje nové. Podzimní část zahrnovala direct-mail, OOH, online a print.
20.10.2014
Asekol oceňuje za recyklaci
Pro ocenění výkonu recyklace výrobců a dovozců elektrospotřebičů jsme připravili sérii grafických certifikátů.
07.10.2014
Philco - malá bílá konečně v ČR
Značka PHILCO uvedla na předvánoční trh řadu malé bílé, která tak v ČR a SR rozšířila sortiment této oblíbené značky. Připravili jsme obalový design a zaváděcí kampaň.
25.09.2014
Asekol s novým webem
Pro nového klienta v našem portfoliu jsme zrealizovali redesign webových stránek a online komunikace.
29.08.2014
Trioderm® představuje novou řadu
Exkluzivní značka společnosti Aveflor představila novou produktovou řadu Trioderm® Care – experta v péči o dutiny. Tyto špičkové výrobky vyvinuté a vyrobené v ČR jsou dostání v lékárnách.
10.06.2014
APRA Institut s novým logem
Vzdělávací aktivity a projekty sloučila APRA pod hlavičku APRA Institutu, pro který jsme navrhli logo a zpracovali design manuál.
15.05.2014
Trioderm partnerem beachvolejbalu
Trávíte léto na beachi? A myslíte při tom na bezpečné slunění? Značka prémiové opalovací kosmetiky Trioderm zaměřila své komunikační aktivity na beachvolejbal a stala se partnerem vybraných turnajů. Přijďte si zahrát, vyhrát špičkové produkty Trioderm a také se dozvědět více o bezpečném opalování.
23.04.2014
Leonidas láká na sladké!
Nově otevřený obchod Leonidas na Vinohradské ulici spustil webové stránky, kde si můžete prohlédnout kompletní nabídku cukrovinek vyrobených pouze z pravé belgické čokolády.

Nechte se nalákat a mlsejte Zde

Pages